Gözlerde kanlanma nasıl geçer?

Göz damalarından husule gelen bir iltihaplanma neticesinde görülen gözlerde kanlanma, aynı zamanda fazla alkol tüketimi, bedensel yorgunlukta, göz yorgunluğunda, kan basıncının yükselmesinde, B2 ve B6 vitamini eksikliğinde de ortaya çıkmaktadır.göz kanlanmasının geçmesi işin doğanın eczanesinde olan tedavi metotlarını uygulamak istiyorsanız lakin, işte sizlere bitkisel yöntemlerle gözde kanlanmayı geçiren şifa kürleri.

Göz kanlanmasının bitkisel tedavisi açısından A vitamini ihtiva yapan bitkileri kullanmanız önerilir. A vitamini göz sağlığını en iyi koruyan ve göz problemlerine karşı en iyi etki gösteren vitamindir. Ahududu ve Arnavut biberi sağlıklı gözlere sahip olmanızda size yardımcı olan bitkilerdir. Bu bitkilerden hazırladığını bitkisel çayna pamuğu batırın ve gözünüze kompres yapın.

Aynı zamanda B vitamini takviyesi almakta gözde kanlanmanın kısa sürede geçmesini sağlar. Ginkgo biloba ve gözotu damlası da göz dokusunun sağlıklı olmasında büyük etkisi olan bitkilerdir. Tüm bunların yanı sıra bol bol ıspanak yemeniz önerilir.

Göz kanlanmasını ne geçirir?

]]>