GÖZ YAKMAYAN ŞAMPUAN

GÖZ YAKMAYAN ŞAMPUAN

nemlendirici 1983’ten günümüze kadar adını duyuran Dalin bebek şampuanıyla halka seslendi. Çocuklar, ailelerin göz bebeğidir. Onların bir teline bile zarar gelmesini aileler istemezler. Yetişkin oluna kadar gözlerini üzerlerinden alamazlar.

makyaj Bebek cildi, yetişkinlerin cildine göre daha narindir. Bebeklerin hassas ciltle-rine uygun yumuşak bakım yapmasını her aile ister. Yirmi dokuz yıldır, bebek bakım ürünlerinde ün yapmıştır. Çocukların kişisel bakımları çok önemlidir. Kişi-sel bakıma önem verilmezse sağlık sorunları da ortaya çıkar. İçinde, dımetchone yoktur. Bu da insanlar için çok önemlidir. Şampuanın bir şarkısı bile vardır. Annecim annecim baksana, şampuanım bitti alsana Dalin bebek şampuanıyla saçlarım ipek gibi, tertemiz ve yumuşacık diye şarkısıyla bile tüm çocuklar bilir. Gerçekten de şarkı içeriği doğrudur. Saçları yumuşacık, ipek gibi yapıyor. Koku-su çok güzel ve sarı renklidir. Az köpürür ve göz yakmaz. Yıkanırken istediğiniz kadar gözleriniz açık olsun. Ama yine de göz yakmaz. Kepeğe de bir son verir. Sadece, bebekler kullanmaz. Yetişkinlerde göz çapağı olduğunda gözlerini yıkar-lar. Birazcık yağlıdır. Kuru saçlardan daha çok arınır. Papatya ve lavanta özleri-nin rahatlatıcı etkisi ve aromatik kokusuyla çocukları rahatlatır. Silikon ve form-aldehit içeriyor.

erkek parfümleri Dermatolojik olarak test edilmiştir. Dalin bebek şampuanın onarıcı bir özel-liği yoktur. Çeşitleri; papatya özlü, kremli, saç ve vücut şampuanıdır. Saçların daha parlak ve yumuşak olmasını sağlar.  Asla sabun içermez. Çocukları rahatla-tıcı ve yatıştırıcı özelliği vardır. Daha rahat uyumalarını sağlar.