Bıktım tozu nedir?

Bıktım tozu, sigara tiryakilerinin sigarayı kolay bir biçimde bırakmalarına muavenet yapan, doğanın mucizevi bitkilerinden hazırlanmış çok özel bir karışımdır. Bıktım tozunu kullanan sigara tiryakileri kısa bir süre sonra sigara içmekten bıkacak ve sigarayı tamamen hayatlarından çıkartarak sağlıklı bedenlere sahip olacaklar. Üstelik bıktım tozu Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın izni ile hazırlanmakta olup sigara tiryakilerini sigara alışkanlığından uzaklaştıracak bitkisel bir sigara bırakma tozudur.


Bıktım tozunun içerisinde tam on üç tane farklı bitki bulunmaktadır. İhtiva ettiği bitkiler ile beyindeki nikotin isteme merkezindeki sinirleri etkisizleştiren bıktım tozu, yüzde 95’lik bir grubu sigara içmekten bıktırmıştır. Bu mucizevi bıktım tozu karışımını aktarlarda kolaylıkla bulacak ve en az 10, en fazla 15 gün olmak üzere kullanarak sigarayı hayatınızdan tamamen çıkartacaksınız.

Bıktım tozu nasıl kullanılır?

Sigara içme ihtiyacı hissettiğiniz anlarda bir çay kaşığının üçte biri kadar bıktım tozunu dilinizin üstüne koyun ve bir müddet öyle bekledikten sonra karışımı yutun. Böylelikle sigara içme ihtiyacınız yok olacak ve sigara içmeyeceksiniz. Böyle böyle tarihle sigaradan tamamen uzaklaşacaksınız.

]]>